Dasmë përrallore, motra e Nora Istrefit blen fustanin 3 mijë euro (FOTO LAJM)

Dasma e këngëtares Nora Istrefi jo vetëm që ka qënë shumë e bukur, por edhe shpenzimet kanë qënë të majme për këtë darkë. Motra e saj ka shpenzuar plot 3 mijë euro për një fustan, i cili ka marrë vëmëndjen e të ftuarve dhe jo vetëm.

Nita Istrefi është veshur me një fustan të Sherri Hill në dasmën e motrës se saj, këngëtares së njohur Nora Istrefi.

Ky fustan është cilësuar si unik, duke justifikuar edhe shumën e paguar. /albeu.com/

Shtuar më 03/09/2014, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori