Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Dasma përrallore e miliarderit armen (FOTO LAJM)

Asnjë shpenzim nuk u kursye kur djali i një miliarderi armen lidhi martesën me të fejuarën e tij simpatike gjatë fundjavës që kaloi.

Karen Karapetyan dhe nusja e tij, ylli i mediave sociale Lilit, shkëmbyen premtime në Kishën Apostolike Armene në Moskë përpara se të festonin bashkimin e tyre me 200 të ftuar në sallën e banketit Safisa, një nga mjedisetprestigjioze të qytetit.

Mysafirët ecën nën një tavan të mbuluar me qindra lule të kuqe ku në brendësi do të shfaqej një mur me fotot të shoqëruar me iniciale të mëdha ‘K’ dhe ‘L’ për nder të nuses dhe dhëndrit. /albeu.com/

Shtuar më 18/09/2017, ora 22:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori