"Dashuria" e parë nuk harrohet (FOTO-LAJM)

Makina e parë nuk harrohet kurrë. E di mirë këtë gjë edhe Pekka Nummelin, një marangoz finlandez i cili është kthyer pas gati dyzet vjetësh në pyllin prapa shtëpisë së prindërve të tij për të parë nëse makina e tij e parë ishte ende e parkuar aty.

Dhe makina ishte pikërisht aty ku ai e kishte lënë pas largimit në vitin në 1974">1974. Automjeti nuk ishte prekur pasi ai ishte mbuluar pothuajse tërësisht me myshk. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 12:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori