Dashuria e gjyshërve për nipërit dhe mbesat e "mishëruar" në foto (FOTO LAJM)

Një fjalë e urtë italiane thotë: “Nëse asgjë nuk shkon mirë, atëherë thirrni gjyshen tuaj”.

Këtë parim e ka kthyer në “jetë”, një fotografe në Londër, e quajtur Sujata Setia. Ajo ka provuar që përmes portreteve të realizuara nga ajo, dashurinë e ngrohtë e të sinqertë të gjysheve për nipërit dhe mbesat.

Faqja e njohur “Bright Side”, ka publikuar disa nga imazhet e rralla që tregojnë kaq bukur këtë dashuri pa kufij.Shtuar më 20/10/2020, ora 21:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori