Dashuri motrash, Luana pas dasmës ka ca fjalë për Marinën (FOTO LAJM)

Dasma madhështore e Getoarit e dhe Marinës duket se ishte e fundit për këtë vit.

Ata kurorëzuan dashurinë e tyre në Gjirin e Lalzit në një ceremoni shumë të madhe dhe të veçantë.

Dedikimi parë i dashurisë për këtë dasëm ka ardhur nga Luana motra e Marinës.


‘Gjysma ime! Jeta ime! Te kam dashurine me te madhe ne bote. Mbreme nuk ngopesha duke te pare..Je nje Enderr Minushi im.’-shkruan moderatorja e njohur duke shprehur gjithë ndjesitë për motrën e saj të dashur. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2017, ora 16:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori