"Dashuri dhe urrejtje" mes Jonës dhe Valerit (FOTO LAJM)

Dy finalistët e edicionit të "Big Brother Albania 7", të cilët janë zënë pa masë, kanë lënë pas mëritë dhe i kanë ofruar njëri-tjetrit përqafime.

Bëhet fjalë për Jonën dhe Valerin, ku në një foto duket se zënkat janë zëvendësuar me puthje.

Nga 6 finalistët e këtij edicioni, Valeri, Jona dhe Nevila ishin 3 konkurentët e fundit të mbetur, për të cilët u hap një televotim, nga i cili doli edhe fituesi i këtij edicioni.

Gjashtë finalistët e BB7 janë sot dhe deri të dielën, në një tour nepër Shqipëri. /albeu.com/

Shtuar më 05/06/2014, ora 12:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori