Dallgët rrezikojnë shtëpitë e miliarderëve (FOTO-LAJM)

Paparacët e vizitojnë shpesh portin e Malibu pasi pasanikët dhe personazhe të famshme kanë shtëpi aty, por këtë radhë ata kanë realizuar disa foto të cilat tregojnë se kohët e fundit ata po përballen me një kërcënim të madh.

Shtëpitë e tyre shumëmilionëshe janë duke u goditur nga valët e mëdha të cilat po i gerryejnë ato çdo ditë. Milarderët janë të pafuqishëm të mbrojnë pasuritë e tyre nga forcat e natyrës. Në vitet e fundit, stuhitë dhe dallgët e mëdha kanë reduktuar madhësinë e këtij plazhi. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 10:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori