Dalja e parë publike e Meghan Markle me kurorë (FOTO LAJM)

Asnjë pjestare e familjes mbretërore nuk duhet të vendosë kurorë në rast se nuk është e martuar,por mesa duket Meghan Markle ka mbajtur kurorë shumë më herët sesa të njihej me Princ Harryn.

Në gjimnaz Markle është zgjedhur si mbretëresha e mbrëmjes së matures dhe në kërë foto e mban me aq finesë sikur ta dinte se në të ardhmen do të ishte një princeshë e vërtetë. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 13:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori