Dalin për herë të parë fotot nudo të ikonës së Hollivudit, Marilyn Monroe (FOTO LAJM)

Janë zbuluar edhe disa fotografi të papara të ikonës së pavdekshme të Hollivudit, Marilyn Monroe.

Dymbëdhjetë foto intime të Marilyn Monroe, ku tregojnë yllin e Hollivudit teksa shijon pishinën nudo, pritet të shiten për 35 mijë dollarë.

Në ankandin e kompanisë Heritage Auction, veç saj pritet të shiten, dhe ato të Beatles, Frank Sinatra me roje, Muhammad Ali në disa foto të tjera të rralla, të cilat të gjitha së bashku pritet të kapin shifrën e 120 mijë dollarëve.
Shtuar më 06/10/2017, ora 14:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori