Dalin pamjet nga ditëlindja e Sara Hoxhës, "party" në mesnatë (FOTO & VIDEO)
Ditën e sotme, Sara Hoxha ka mbushur plotë 23-vjeç dhe për t'ia bërë sa më të bukur këtë ditë të shënuar për të kanë menduar të afërmit e saj.

Nënë shoqërinë e miqëve dhe familjarëve, Sara ka pritur mesnatën për të nisur super festën e ditëlindjes.

pranishmit e kanë surprizuar me dhurata Sarën dhe pamje të momneteve me të bukura nga festa ka menduar ti bëjë publike, motra e saj Lori Hoxha.

Sara shfaqet duke buzëqeshur teksa të pranishmit e duartrokasin. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2019, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori