Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Dalin pamjet, ky është momenti ku u plagos në protestë gazetari i njohur

Pëlqej
Gjatë protestës së sotme e cila rezultoi me shumë përplasje dhe incidente u plagos dhe kryeredaktori i RD, Bledi Kasmi.

Në galerinë e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni pamjet dhe momentin e përplasej ku u plagos Kasmi, në rrethana ende të paqarta.

"Policia gjakos kryeredaktorin e RD Bledi Kasmi ne krye te detyrës, në momentet që ishte duke raportuar për protestë"- ka njoftuar zyra e Shtypit të PD-së.

Mësohet se Kasmi është dërguar me çarje në kokë në spital ku ka marrë ndihmën e parë. /albeu.com/

Shtuar më 26/05/2018, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori