Dalin pamjet, kush është shqiptari që vdiq nga përmbytjet në Greqi (FOTO LAJM)

Pëlqej
Djali që shikoni në galerinë më sipër është viktimë e përmbytjeve që prekën Greqinë. Ai quhet Petro Koleci nga Saranda.

Mediat greke shkruajnë se 28-vjeçari kishte dalë nga shtëpia në mëngjes herët për të shkuar në punë, por trupi i tij u gjet në Gjirin e Elefsinës të shtunën, duke e çuar në 19 numrin e viktimave.

Petro Koleci nga fshati Kodër i Sarandës mësohet se prej 25 vitesh jetonte në zonën e Mandras në Athinë ku dhe punonte si hidraulik. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2017, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori