Dalin pamje brenda shtëpisë luksoze së Jonidës dhe Besnikut (FOTO LAJM)

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi më 14 shtator i dhanë fund beqarisë.

Ata i thanë “po” dashurisë disavjeçare në një dasmë përrallore të organizuar pranë detit.

Pas dasmës Jonida ka lënë Shqipërinë për të jetuar në Prishtinë.

Ajo tashmë po jeton bashkë me Besnikun dhe sapo pamë edhe shtëpinë e tyre.

Jonida ka publikuar këndin e saj të preferuar dhe shtëpia duket shumë moderne.

Kujtojmë se menjëherë pas dasmës, çifti i ri u nis me muaj mjalti në një vend bregdetar por pa e zbuluar destinacionin.
Shtuar më 06/10/2019, ora 11:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori