Dalin fotot, kur Rama i hipte rosakut dhe Meta kamërdares (FOTO LAJM)

Pëlqej
Policë të rendit dhe ata të bashkisë rrethuan sot këndin e lojërave "7 Xhuxhat" në Tiranë pasi pritet të fillojë prishja e tij në kuadër të kthimit në park, i cili do të ketë edhe dy kate parkim nëntokësor.

Këndi në fjalë u inagurua në 1 Qershor 2001 nga Edi Ramaishe kreu i Bashkisë së Tiranës në atë periudhë dhe ish-kryeministri Ilir Meta.

Ashtu si Rama, edhe Meta iu bashkua lojës së fëmijëve atëhere duke marrë edhe vajzën e tij, Borën në kamërdare. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 15:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori