Dalin fotot e të kërkuarve, kush është i dashuri i Elvana Gjatës (FOTO LAJM)

Së fundmi janë publikuar fotot e të shpallurve në kërkim nga policia për ngjarjen e djeshme që ndodhi në Bllok, ku një person mbeti i vrarë dhe dy të tjerë u plagosën.

Personi i dyshuar për vrasjen e Fabiol Gaxhës dhe plagosjes së Ervis Martinajt dhe Eljon Hatos thuhet se është truproja i këngëtares Gjata, gjithashtu mik i të Ervin Matës dhe njëherësh edhe pjesë e Forcave Komando ushtarake Mevjol Bilo.

Në galerinë e mësipërme janë foto e të tre personave që janë shpallur në kërkim nga policia. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2018, ora 17:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori