Dalin foto të papublikuara të Meghan Markle! Se keni parë kurrë kështu (FOTO LAJM)

Meghan Markle, gruaja e ardhshme e Princit Harry, tashmë është bërë një ikonë e modës dhe bukurisë.

Nga veshjet, flokët e deri tek i kuqi i buzëve ia adhurojnë.

Por në pah duket se kanë dalë disa foto të pa publikuara ndonjëherë.

Megan duket se ka qënë mjaft e thjeshtë, ajo në foto duket duke rënë nga një karrige apo e veshur dhe shumë thjesht me rroba të zakonshme dhe jo ekstravagante shkruan Albeu.com.

Madje ajo duket se i ka mbajtur edhe flokët në mënyrë të çrregullt. Martesa e princit Harry dhe Meghan Markle, më 19 maj, do të tërheqë më shumë se 100 000 vizitorë në kështjellën Windsor, ku do të zhvillohet ceremonia. /albeu.com/
Shtuar më 28/04/2018, ora 09:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori