Dafina Zeqiri ofendon fansen e Blerim Destanit (FOTO LAJM)

Dafina Zeqiri këngëtarja e mirënjohur duket se sot është ërfshirë në një sherr virtual.

Molla e sherrit duket se është bërë Blerim Destani, që mesa duket të dy janë miq të mirë dhe do ta mbronin njëri-tjetrin çdo herë, madje edhe nga komentet fyese të fansave në Instagram.

Këtë ka bërë Dafina Zeqiri, pas një komenti aspak të këndshëm të një prej fanseve të aktorit, që duket se ka prekur nervat e këngëtares dhe ajo nuk ka duruar më.

Nuk dihet sesi ka qenë komenti i përdorueses “ari.anna.96” në Instagram, por e ka inatosur aq shumë Dafinën, sa kjo ka shpërthyer me sharje. /albeu.com/
Shtuar më 26/01/2018, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori