Dafina sjell super hitin e rradhës "La Reina" (FOTO & VIDEO)

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri sapo i ka shtuar një tjetër këngë repertorit të saj muzikor. Kënga titullohet "La Raina".

Për të realizuar këtë projekt Dafina ka bashkëpunaur me një numër të madh njerëzish, ku regjisore e këtij spoti ka qenë Dina Morina ndërsa tekstin e këngës e ka shkruar Arijanit Palak dhe Will Rodriguez.

Këngëtarja shfaqet si gjithmonë shumë ekstravagante dhe provokuese.Shtuar më 26/05/2019, ora 09:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori