Ç'po ndodh me Elionën dhe Mateusin? Gent Zenelaj i vë në siklet në mes të spektaklit (FOTO LAJM)

Pas performancës së tyre mbrëmjen e djeshme në "Dance with me", Eliona Pitarka dhe Mateus Frroku u vendosën në siklet nga Gent Zenelaj i cili i ngacmoi për jetën private.

"Ti ke filluar ta pëlqesh këtë gjënë, me goca, me femra, me balerina që rrotullohen, ka filluar të të qeshë fytyra. Parashikoj ndonjë lidhje unë deri në fund të këtij spektakli", i tha Genti Mateusit.

Më pas Genti iu drejtua Elionës: "Eliona po juve ndonjë të dashur e keni, ta marrë vesh dhe mami?".

"Jo jo, këtë përgjigjen e jap pa frikë sepse mami e di", tha aktorja bukuroshe.

"Po ne kur do ta marrim vesh, apo do e mbash sekret?", vazhdoi Genti.

"Pak më vonë", u përgjigj Eliona.

Shtuar më 08/10/2019, ora 11:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori