Cozman ka një mesazh për Tunën (FOTO LAJM)

Tuna dhe Cozman pa dyshim ishin çifti më i komentuar i showbizit por marrëdhënia e tyre përfundoi dhe ato vendosën të mos flisnin më për atë çështje.

Pas ndarjes Cozman dukej i dëshpëruar dhe këtë e vërtetonin shumë mirë dhe postet në rrjetet sociale.

Në një postim të fundit në Spanchat, Cozman hedh disa hije dyshimi pasi ai ka postuar një foto nga filmi i animuar “Angry Bird” me diçiturën “Zogj të zemëruar.. nëse e di ,e dini”.

Po sa lidhje ka kjo me Tunën e cila epitetin “zogu”e mori pikërisht me Cozman.

Mos ndoshta ishte një mesazh për tunën dhe zemërimin e saj? /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2016, ora 12:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori