Cozman i marrosur pas Tunës, ja si përkujdeset (FOTO LAJM)

Kur po merej me xhirimet e videoklipit “MMV”, Tuna kishte një mbështetje të madhe nga i dashuri, i cili i gjendej në çdo çast pranë.

Tani që po shijojnë suksesin e këngës së re, Tuna dhe Cozman publikojnë detaje të prapaskenave. E tillë ka qenë edhe kjo foto e postuar nga vetë Cozmanrrjetin social “Facebook”, teksa e freskon me një pije të ftohtë të dashurën e tij, e cila ishte e lodhur gjatë xhirimeve. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 18:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori