ǒndryshim në një vit! Mahnit Christina Aguilera (FOTO LAJM)

Christina Aguilera mahnit të gjithë me pamjen e saj në American Music Awards, në Los Angeles. Këngëtarja 32-vjeçare kishte veshur një fustan të bardhë, cili i nxirrte në pah format e mrekullueshme trupore, që ajo ka fituar kohët e fundit.

Në një foto shohim si ka qenë përpara një viti dhe sa shumë ndryshe që duket! /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2013, ora 17:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori