Çmimi marramendës i unazës së fejesës që djali i David Beckahm i dhuroi të dashurës (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë, lajmi se djali i Victoria dhe David Beckham u fejua në moshën 21-vjeçare bëri xhiron e rrjetit.

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz ishin të lidhur prej 9-muajsh dhe kanë vendosur që lidhjen e tyre ta çojnë në një tjetër stad, me miratimin e prindërve.

Gjithashtu mediat kanë zbuluar së fundmi edhe çmimin e unazës me të cilin Brooklyn i propozi partneres.

Mësohet se unaza e smeraldit ka diamantë 5 karatësh, vlen 250,000 £ dhe Brooklyn e ka dizejnuar vetë për të dashurën e tij.

Shtuar më 15/07/2020, ora 17:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori