Çmimi marramendës i këpucëve të stolisura me gurë të çmuar të Xhensilës (FOTO LAJM)

Padyshim qe ajo duket e mrekullueshme por askush ndoshta per shkak te fustanit ska arrritur akoma t'i shoh kepucet qe Xhensila ka veshur .

Vete grimierja e kengetares Sellma na ka prezantuar këpucët që këngëtarja do veshë sonte në ditën e dasmës.

Të shndritshme dhe plot gurë që vezullojnë, ajo ka zgjedhur një palë këpucë të “Jimmy Choo”.

Nëse bëjmë një kërkim në internet në faqen e “Jimmy Choo”, shohim se rezulton se këto këpucë kushtojnë 3495 euro. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2017, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori