Çmimet e iPhone X dhe 8, humorë në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Pëlqej
Apple ka prezantuar tre smartfonët më të rinj të “arsenalit” të saj: iphone X, iphone 8 dhe iphone 8 Plus.

iPhone 8 dhe 8 Plus do të dalin në shitje më 22 shtator, ndërsa do të mund të porositen që nga 15 shtatori, përcjell albeu.com.

iPhone 8 do të kushtojë 699 dollarë (versioni me 64GB), kurse iPhone 8 Plus do të kushtojë 799 dollarë (versioni me 64GB).

Por pas publikimit të cmimit të tre smartfonëve, rrjetet sociale kanë shpërthyer ndaj cmimit të tyre.

Foto qesharake të cilat tregojnë se sa shtrejntë kushtojnë këta smartfonë po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 15:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori