Çmim marramendës, kjo është makina e re luksoze e Ermal Fejzullahut (FOTO LAJM)

Yjet e estradës nuk hezitojnë aspak të shfaqin në rrjete sociale jetën luksoze që bëjnë.

Është Ermal Fejzullahu ai i cili ka bërë blerjen e radhës të një super makine. Këngëtari duket se është shumë i dhënë pas veturave, e tashmë e ka blerë edhe një të re, e cila është e tipit “Range Rover”

Me një kërkim në internet, ky tip i kësaj veture del të ketë një çmim prej 80 mijë eurove.

Ermali dhe Ariana shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të katërt.
Shtuar më 10/09/2019, ora 16:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori