"Çmenduri" brenda ditëlindjes së Kourtney Kardashian (FOTO LAJM)

Motrat e famshme të familjes Kardashian i kushtojnë rëndësi të madhe festave në familje.

E një rëndësi të madhe e kishte edhe ditëlindja e më të madhes në nga motrat, Kourtney.

Kourtney mbushi 40 vjet dhe motratbashku me nënë i bën një nga ndejat më të "çmendura" ndonjëherë.

Ishte Kim ajo që publikoj detaje nga festa në rrjetet sociale, torta e ditëlindjes ishte një figurë e Kourtneyt e zhveshur komplet teksa të gjitha motrat dukeshin seksi dhe secila u mundua të dukej më bukur se tjetra.

Me shumë të ftuar, alkool dhe atmosferë familja e famshme së bashku me miqtë e tyre festuan deri në orët e para të mëngjesit. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2019, ora 16:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori