E FUNDIT/ Milani shpëton në fund mes dramës (VIDEO)
Çmendet pas fotove teksa bënte sfidën e kovës me akull, kjo është Kim (FOTO LAJM)

Më në fund edhe Kim Kardashian e ka kaluar me sukses sfidën e kovës me akull, e ndërsa gjatë gjithë kohës ka realizuar "selfie" për ta gdhendur në memorie. E veshur me të bardha, as ajo nuk i ka shpëtuar kovës me akull, i cili u kthye në një trend botëror.

Kjo shihej qartë dhe nga fotot dhe videot të cilat ishin shpërndarë në rrjetet sociale. Ndërsa ishte e kuruar deri në detaj, kova me akull i ka prishur grimin e saj, por gjithsesi ajo dukej shumë bukur. Sfida është realizuar mbrëmjen e djeshme, gjatë emisionit Ellen DeGeneres Show. /albeu.com/

Shtuar më 09/09/2014, ora 13:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori