Çmendet modelja, bën tatuazh në ballë 2 emrat më të rëndësishëm për të (FOTO LAJM)

Modelja Amber Rose së fundmi ka bërë dy tatuazhe të rinj. Amber ka gdhendur mbi ballë emrat e dy djemve të saj, Slash dhe Sebastian.

Slash dhe Bash shihet të jetë shkruar në ballin e modeles. Pas realizimit të këtij tatuazhi, Amber u pa ditën e sotme për herë të parë në publik, madje u fotografua nga paparacët.

Fansat e modeles nuk i kanë pritur mirë tatuazhet, duke u shprehur se dukej më e bukur pa to edhe se në vende të tilla nuk janë të hijshme për një grua
Shtuar më 10/02/2020, ora 15:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori