Çmendet Bella Hadid, me pellush në mes të verës (FOTO LAJM)

Bella Hadid është padyshim një ndër modelet më të kërkuara në botë për momentin.

Linjat e saj të harkuara dhe këmbët e gjata janë ato që bënë bujë më së shumti në botën e mdoelingut.

Ajo së fundi është fotografur teksa merrte pjesë në një mbrëmje gala gjatë “Javës së Modës në Paris”.

20 vjeçarja mahniti që të gjithë teksa me sensualitetin e saj konsumonte një gotë shampanjë.

Bella kishte veshur një fustan më një të qarë nga e majta i cili i tegonte këmbët e saj të bukura. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 14:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori