"Çmendet" Aurela, kërkon të rimartohet sërish (FOTO LAJM)

Aurela Gaçe nuk e ka fshehur aspak dëshirën se do të donte të rimartoheshe sërish, kjo për të veshur fustanin e bardhë. E ndodhur para një fustani të bardhë, ajo teksa ka marrë një pozë ka shprehur edhe dëshirën në rrjetin social Facebook, për tu rimartuar sërish.

Aurela është martuar shtatorin e vitit të kaluar me menaxherin e saj, Skerdi, dhe janë prindër të vajzës Grace. Vetëm pas një viti, këngëtarja është tunduar nga ideja për tjetër dasmë.

Teksa ka bërë një vizitë tek dyqani, Aurela është ndalur para atij fustani që veshi në ditën më të rëndësishme të jetës.

“Eh ç’ma bën me sy fustani edhe sesi të vjen një dëshirë t’i këpusësh një dasmë tjetër", shkruante Aurela. /albeu.com/


Shtuar më 19/09/2014, ora 14:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori