Çmenden prindërit, rrahin me kamzhik djalin 10-vjeçar (FOTO LAJM)

Një djalë 10-vjeçar u rrah nga prindërit e tij në jug perëndim të Kinës ndërsa ky i fundit ishte larguar nga shtëpia pa u treguar prindërve.

Fqinjët u tronditën kur panë trupin e djalit të mbuluar me plagë dhe gjak, përcjell albeu.com

Djali tha se u largua nga shtëpia pasi u pezmatua nga prindërit e tij.

Incidenti ndodhi në një lagje banimi në San Qiao, Guiyang të Guizhou Province më 8 janar, sipas Guizhou Metropolitan.

Pamjet u shfaqën në internet duke treguar djalin shenja me kamzhik në të gjithë trupin e tij.

Një fqinj tha: "Djali është lënduar në të gjithë trupin. Ai duhet të qëndrojë në spital ".

Djali u gjet duke fjetur i zhveshur sipër bicikletës së tij në anë të një rrugë, pranë shtëpisë së tij. /albeu.com/

Shtuar më 12/01/2018, ora 15:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori