Çiljeta, foto provokuese me forma bombastike (FOTO LAJM)

Çiljeta Xhilaga ka surprizuar fansat e saj, teksa e veshur me një fustan të bardhë dhe buzë malit të Llogarasë është shfaqur seksi, duke treguar format e saj bombastike. Çiljeta dhe pas lindjes së Fernandos, ka vijuar ti ruajë linjat e saj të trupit. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 09:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori