Cili është plani tjetër i Elvana Gjatës pas "Dy gisht Mjaltë" (FOTO LAJM)

Elvana Gjata duket se është rikthyer fuqishëm në treg, pasi faqet e Instagramit kanë publikuar se këngëtarja do të mbajë dy koncerte, një në Gjermani dhe një në Zvicër. Këto angazhime të këngëtares vijnë pas suksesit të saj në filmin “Dy Gisht Mjaltë”.

Kujtojmë që këngëtarja shqiptare qëndroi 5 muaj nën heshtje për t’u rikthyer më pas në muzikë duke surprizuar fansat dhe me projektin e saj kinematografik “Dy Gisht Mjaltë”.
Shtuar më 17/04/2019, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori