Cilat ngjyra për thonjtë mund të përdorim në këtë sezon festash? (FOTO LAJM)

Edhe pse i ftohti ka ardhur jemi akoma pak larg të kuqes së gjakut, tipike për festa.

Trendet e momentit janë të larmishme dhe variojnë nga nuancat e kremit deri te ngjyrat jo fort tipike për sezonin vjeshtë-dimër.

Për ato që nuk eksperimentojnë shpesh dhe preferojnë ngjyra natyrale, përgjithësisht këshillohen nude, karamel dhe krem.

Por nuk mbeten pas as jeshilja, bluja dhe e kafenjta. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2019, ora 11:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori