Çifti rrezikon jetën, realizon foto ekstreme (FOTO LAJM)

Të bërit e fotove është kthyer art më vete. Tashmë të gjithë duan të përditësojnë fotot në rrjetet sociale pothuajse çdo ditë dhe të tërheqin sa më shumë vëmendje.

Zhani dhe Kamila janë një çift nga Brukseli, të cilët janë qortuar pasi kanë ndjekur këtë modë në Instagramin e tyre.

Ata publikojnë shpesh foto të cilat janë unike dhe shumë të bukura, por për realizimin e tyre vendosin jetën në rrezik. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2019, ora 13:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori