Çifti bën seks për 15 minuta në shkallë, por përballen me një "surprizë"

Një çift i ri, rreth të 20-ve, ka zgjedhur të kalojë disa minuta qejfi edhe pse në ambiente publike. Ata kishin pikasur disa shkallë që ndodheshin pas një blloku banesash, edhe pse në mes të ditës.

Të rinjtë britanikë janë mundur të gjejnë një pozicion që të mos i shihte askush, por kanë dështuar pasi jo vetëm që i kanë kapur ‘mat’ por u kanë bërë foto dhe më pas i kanë shpërndarë në ueb duke i turpëruar.

Personi që i ka fotografuar, ka thënë për “The Sun” se ata kanë qëndruar aty për rreth 15 minuta duke bërë veprime të turpshme në një hapësirë publike.
Shtuar më 30/01/2019, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori