Çifti Beckham nxjerr në shitje "Beckingam Palace" (FOTO-LAJM)

Çifti Beckham ka vendosur të shesë shtëpinë e tyre në Londër. Ndërtesa me stil gjeorgjian e viteve 30, e cila ndodhet në Hertfordshire ka dale në shitje për 10 milion sterlina.


Me një sipërfaqe prej 22 ha, shtepia ka një studio regjistrimi, palestër, sallë bilardoje, shtatë dhoma gjumi, pistë për uljen e helikopterëve dhe dy pishina. Shtëpia ishte blere nga cifti në vitin 1999, menjëherë pas martesës së tyre dhe mediat angleze e kanë pagëzuar me emrin Beckingam Palace. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2013, ora 09:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori