Chris Brown ndjek të dashurën e Fero-s, por ajo çudit me zgjedhjen e saj

Reperi Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer në një nga çiftet më të komnetuar në mediat rozë.

Kjo pasi ata nuk ka kaluar shumë kohë që kur e kanë bërë publike lidhjen mes tyre.

Arbenita është një modele mjaftë e famshme e cila njihet nga shumë VIP-s botërorë.

Një prej tyre është edhe reperi Chris Brown i cili e ndjek edhe në Instagram.

Por pavarësisht famës që Chris ka, Arbenita ka vendosur që tmos ja kthejë "folloë-in".

Mesa duket Fero është shumë xheloz.../albeu.com/


Shtuar më 09/02/2019, ora 14:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori