Çfarë të vishni në janar, nëse ju janë "mërzitur" veshjet që keni (FOTO LAJM)

-Gjithë trendet bashkë

Kombinimi me jelek+këmishë, çantat e vogla dhe xhinse. Me "klasiket" nuk gaboni kurrë!
Të vendosësh çfarë të veshësh në janar mund të jetë pak e vështirë. Jashtë është ftohtë dhe ju duhet të qëndroni ngrohtë dhe komod, por është gjithashtu një fillim i ri.

Me gjithë rezolucionet që mund të keni bërë për vitin 2021, kur ktheni sytë nga garderoba, ajo mund t’ju pak e vjetëruar.

Për fat të mirë ekziston një zgjidhje dhe nuk është “t’i hidhni gjithë rrobat”, ndonëse një detoks i garderobës në këtë periudhë të vitit do ishte shumë mirë.

Sidoqoftë, ajo që duhet të bëni me patjetër është të provoni dhe të eksperimentoni kombinime të reja.

Who What Wear ju ndihmon më së miri me disa ide që i gjeni në fotogalerinë e mësipërme.
Shtuar më 04/01/2021, ora 13:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori