Çfarë po mundohet të bëj? Loredana publikon sërish foto të Mozzik (FOTO LAJM)

Pak javë më parë ajo solli një projekt muzikor në të cilin sqaronte se e kishte thjesht shok reperin Zuma dhe se ruante ende respekt për Mozzik sepse ai është babai i fëmijës së saj.

Ndërsa së fundmi, Loredana ka zgjedhur të publikojë në Instastory-n e saj një fotoMozzik së bashku me Hanën.

Reperja e ka shoqëruar këtë postim me një zemër të madhe të vendosur pranë ish-partnerit të saj.

Nuk dihet ende nëse Mozzik dhe Loredana i kanë rregulluar marrëdhëniet e tyre, apo do të kthehen sërish në të ardhmen, por duket se përpjekjet e reperes nuk do të mungojnë.

Shtuar më 27/03/2020, ora 10:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori