Çfarë?! Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella qenkan kushërira (FOTO LAJM)

Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë padyshim dy prej femrave më të njohura e më të komentuara të shoëbizit shqiptar, të cilat kanë mbledhur një numër të madh fansash në Instagram dhe postimet e tyre çmendin çdoherë publikun.

Mirëpo, me siguri askush nuk e dinte që mes vajzave ekziston një lidhje gjaku.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Oriola në një postim në Instastory, ku ka shpërndarë atë që Kejvina kishte shkruar në një foto të Oriolës, shkruan Xing.

"Në fakt tek kjo foto nuk është Oriola, jam unë. Nqs do të isha brune në një univers paralel."- ka shkruar Kejvina, ndërsa Oriola ja ka kthyer "Faleminderit kusho", duke lënë të kuptohet që janë kushërira. /albeu.com/

Shtuar më 22/09/2018, ora 10:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori