Çfarë mund të bëjë një gjarpër kaq i madh në makinë?

Një aventurë jo e mirë ka qenë ajo e një çifti turistësh, të cilët gjatë një vizite në Parkun Kombëtar të Afrikës së Jugut, përveç makinës së tyre pas vizitës kanë marrë me vete edhe një gjarpër.


Gjarpri piton është futur në pjesën e motorrit të makinës së tyre. Marlene dhe Leon kanë parë gjarpin pas hapjes së kofanos. /albeu.com/
Shtuar më 31/01/2013, ora 13:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori