Çfarë mendon ish i dashuri Orlando Bloom për Katy Perryn? (FOTO LAJM)

Aktori Orlando Bloom dhe Katy Perry ishin një nga çiftet më të preferuara të Hollivudit deri në mars të këtij viti kur ata vendosën t'i jepnin fund.

Por edhe pse është ndarë nga Katy Perry, Orlando Bloom nuk kursen fjalët e mira për ishin e tij.

Ajo do të jetë pjesë e jurisë së “American Idol”, dhe aktori britanik e konsideron ish të dashurën e tij si një një gjyqtare të mrekullueshme

“Unë jam i sigurt se ajo do të jetë e mrekullueshme. Nuk e dija, por do të jetë fantastike. Ajo është e mrekullueshme në gjithçka që bën”, ka thënë Orlando në një interviste me Extra në premierën e “Pirates of Caribbean; Dead Mean Tell No Tales”. /albeu.com/
Shtuar më 20/05/2017, ora 13:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori