Çfarë ka ndodhur me Rita Orën? (FOTO LAJM)

Rita Ora ka qenë në kopertinën e revistës “Clash”. Ajo është një artiste me famë ndërkombëtare dhe për këtë arsye, e shohim në kopertinat e revistave më të famshme.

Por në kopertinën në fjalë, ajo ka një ndryshim drastik, ndërsa mungon edhe buzëkuqi i saj karakteristik.

Ndonëse e shohim shpesh të zhveshur, në foton në fjalë, Rita shkëlqente si një yll i vërtetë. /albeu.com/

Shtuar më 07/08/2014, ora 17:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori