Çfarë i ndodhi Ramës? Shkriu në djersë para policëve (FOTO & VIDEO)
Pëlqej
Kryeministri Edi Rama mbajti një fjalim para policëve, i cili u transmetua live në televizionin e tij në Facebook.

Rama foli mbi vendimin e qeverisë për të paditur çdokënd që sipas tij shpif ndaj ministrave, deputetëve dhe çdokujt tjetër nga administrata.

Por, ajo që ra në sy është sikleti i madh i kryeministrit, e cila po përkthehet në djersitje të pazakonta për të.

Nuk dihet nëse ambienti është shumë i nxehtë aty apo vetë Rama ka ndonjë siklet shëndetësor, e cila po pasqyrohet me djersitje. /albeu.com/
Çfarë ka kryeministri? Edi Rama shkrin në djersë para policëve (FOTO LAJM)

Shtuar më 15/10/2018, ora 15:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori