Çfarë humbët këtë Shën Valentin? Festën e çmendur të Dan Bilzerian me modelet e zhveshura (FOTO LAJM)

Miliarderi Dan Bilzerian është një ndër njerëzit më të ndjekur në Instagram, ku ai publikon momente nga jeta e tij, e cila është e mbushur me femrazhveshura, poker, para dhe armë.

Bilzerian është bërë i njohur në rrjetin social pikërisht për stilin e jetës prej një ‘playboy’.

I rrethuar nga femra çdo ditë të jetës së tij dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe as për Shën Valentin.

Mbreti i Instagramit dhe vajzat e tij u shfaqën në skena të nxehta më 14 shkurt.

Ai organizoi një super festë me muzikë dhe modele gjysmë të zhveshura.

Shtuar më 18/02/2020, ora 09:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori