Çfarë është kjo?! Teknologjitë e vjetra që ndoshta i keni harruar se kanë ekzistuar (FOTO LAJM)

Ju kujtohet kur duhet duhet te vinim televizorin ne mode: Av qe ta lidhnim me kaseten?
Pëlqej
Teknologjia është një nga fushat që përparon ndoshta më shpejt se cdo gjë tjetër.

Madje ka gjëra që ne nuk i mbajmë mend që i kemi përdorur dhe sot na duken një absurditet i gjallë.

Kështu ju mund të shihni disa prej këtyre teknologjive denozaurike në galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 08/02/2018, ora 23:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori