FIFA shpall vendimin për Xhakën dhe Shaqirin
“Çfarë është kjo?”, fotot që dalin jashtë çdo logjike (FOTO LAJM)

Prit, cfare?
Pëlqej
Fotografitë kanë marrë një hov aq të madh me zhvillimin e rrjeteve sociale, saqë disave prej tyre as nuk i japim dot më një shpjegim logjik.

Kështu nëse ndonjëherë keni pyetur veten nëse a ka gjëra më për të parë në këtë botë, po ju sjellim ca doza të vogla humori.

Për më tepër ndiqni galerinë që ju sjell Albeu. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2018, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori