Çfarë e lidh "Sadnën" me Taynan? Aktorja indiane bën veprimin e papritur (FOTO LAJM)

Aktorja indiane Sara Khan është shumë e njohur në vendin tonë me rolin e “Sadnës” në serialin “Bidaai” i cili dikur theu rekorde shikueshmërie.

Së fundmi aktorja ishte në vëmendje të mediave pasi u infektua me koronavirus, betejën me të cilin arriti ta kalojë.

Tashmë Sara i është rikthyer postimeve të shumta në rrjete sociale dhe me njërin prej tyre ka tërhequr vëmendjen e shqiptarëve.

Aktorja ka postuar një video ku shfaqet krah aktorit Angad Hasija i njohur si “Alek” dhe në sfond dëgjohet kënga e Taynës “Qeqe”.

Nuk dihet ende nëse Sara është fanse e Taynës apo kjo ishte koiçidencë. Por sigurisht ky veprim i ka gëzuar pa masë fansat shqiptar.
Shtuar më 25/09/2020, ora 15:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori